UKR
Пн-Пт з 9:00 до 15:00 Сб, Нд — вихідні Наявність та ціни товарів
не завжди актуальні
Корзина (0)

Ваша корзина порожня!

Краплі від бліх і кліщів для котів Frontline Спот Он (25483)

Код товару: 31286
Додати до порівняння
Немає в наявності
0 грн
Оплата:
  • накладений платіж від 300 грн
  • на картку Приват банку
  • готівкою
Доставка:
  • по Україні – Новою поштою
  • по Харкову – кур'єром 100 грн
Політика роботи:
  • замовлення до 100 грн не обробляються
  • деякі товари відправляються за передоплатою
Знижки:
  • 5-10 % на корм для котів та собак – Brit Care, Brit Premium, Brit Fresh, Profine, Carnilove.

Frontline (Фронтлайн) Спот-он для котів – інсектоакарицидної препарат, що містить в якості дівоцтва речовини фіпроніл, а також допоміжні речовини і розчинники. Краплі забезпечують надійний захист для кішок від кліщів на строк до 3 тижнів і від бліх на термін до 6 тижнів.

Фіпроніл, що входить до складу препарату блокує рецептори ГАМК паразита і має виражену інсетіцідним і акарицидну дію відносно вошей, бліх, волосоїдів та кліщів (іксодові, хейлітелли, отодектоси) паразитують на собаках і кішках. Препарат ефективний на всіх стадіях розвитку паразитів.

Фронтлайн Спот Він не є препаратом системної дії, він накопичується в епідермісі і сальних залозах тварини і надає контактна інсектоакарицидної дію на ектопаразитів. Фронтлайн Спот він протягом 24 годин поступово розподіляється по всій поверхні тіла і забезпечує захист тварин від ектопаразитів, тривалість захисту тварин від кліщів у кішок 15-21 день. Повторні обробки тварин проводять по закінченню вказаних термінів.

Фронтлайн Спот він за ступенем впливу на організм відноситься до групи малотоксичних речовин, не робить шкірно-резорбтивної, сенсибілізуючої, ембріотоксичної, тератогенної і мутагенного дії. Побічних явищ і ускладнень у тварин при застосуванні препарату Фронтлайн Спот він немає.

Бренд: Frontline
Країна виробник: Франція
Діюча речовина: фіпроніл
Спосіб застосування: Перед обробкою у піпетки відламують кінчик, розсовують у тварини шерсть в області спини (між лопатками) і, натискаючи на піпетку, наносять препарат на шкіру в одну або кілька точок. Не рекомендується мити тварин протягом 48 годин після обробки препаратом, а також використовувати інші інсектоакарицидні кошти.
Протипоказання: Препарат Фронтлайн Спот він не дозволяється застосовувати кошенятам молодше 8-тижневого віку.
Код виробника: 25483
Відгуки про товар: Написати відгук
Щойно переглянули
Онлайн курсы IT