UKR
Пн-Пт з 9:00 до 15:00 Сб, Нд — вихідні Наявність та ціни товарів
не завжди актуальні
Корзина (0)

Ваша корзина порожня!

JBL SilicatEx Rapid – для видалення силікатів і боротьби з діатомових водоростей

Код товару: 66210
Додати до порівняння
Немає в наявності
1100 грн
Оплата:
  • накладений платіж від 300 грн
  • на картку Приват банку
  • готівкою
Доставка:
  • по Україні – Новою поштою
  • по Харкову – кур'єром 100 грн
Політика роботи:
  • замовлення до 100 грн не обробляються
  • деякі товари відправляються за передоплатою
Знижки:
  • 5-10 % на корм для котів та собак – Brit Care, Brit Premium, Brit Fresh, Profine, Carnilove.

За допомогою наповнювача для фільтра JBL SilicatEx Rapid Ви отримаєте гарний акваріум без дратівливих діатомових водоростей. Вони утворюють коричневий наліт на рослинах, грунті і декораціях. Вони утворюються, якщо у воді міститься більше 0,4 мг/л діоксиду кремнію/силікатів (SiO2). В основному кремнезем потрапляє з водопровідною водою. Діоксид кремнію потрібен діатомовим для скелета. Для усунення проблеми просто видаліть з води діоксид кремнію, і водорості не зможуть рости і загинуть.

Наповнювач для фільтра SilikatEx Rapid видаляє силікати з прісноводних і морських акваріумів. Він позбавляє небажані діатомові водорості (коричневий наліт) поживних речовин, які часто потрапляють в акваріум зі свіжою водою. Серед іншого SilikatEx Rapid також видаляє фосфат і, таким чином, контролює зростання інших водоростей. Цей фільтруючий матеріал створює правильні умови навколишнього середовища, як в біотопі.

Бренд: JBL
Країна виробник: Німеччина
Об`єм: 1 упаковка розрахована на акваріум від 200 до 400 л
Спосіб застосування: Промийте, покладіть в фільтруючий мішок (входить в комплект) і помістіть його в фільтр. Прополощіть через один або два тижні.
Код виробника: 6234700
Відгуки про товар: Написати відгук
Онлайн курсы IT